JAK wziać udział w kungfurze?

W KungFurze wziąć udział mogą tylko pełnoletnie osoby zarejestrowane na KungFur.pl z użyciem prawdziwych danych.

Uczestnicy nocujący w hotelu po zarejestrowaniu sie na stronie muszą wnieść wpłatę 140 zł. Po jej wpłaceniu odblokowana zostanie opcja wyboru pokoju, jednak nie wcześniej niż przed godziną 20:00 dnia 17.08.2021, o czym piszemy w akapicie niżej. Po wybranu miejsca w pokoju możecie znaleźć w swoim profilu informacje o pozostałej kwocie do zapłaty. Należy ją wnieść do 10.11.2021.

UWAGA!
Aby ułatwić zajmowanie miejsc noclegowych osobom, które chcą być razem w pokoju pokoje będą odblokowane od 17.08.2021. Da to czas wszystkim zainteresowanym na wniesienie wpłat a nam na zaksiegowanie ich na Waszych kontach. Pamiętajcie, że księgowanie odbywa sie ręcznie, co może potrwać kilka dni.

Uczestnicy NIE nocujący w hotelu po rejestracji muszą się skontaktować z nami w celu potwierdzenia, że jest jeszcze możliwe wykupienie akredytacji bez noclegu. Ze względu na pandemię ograniczyliśmy ilość takich uczestników do dwudziestu. Jeżeli będzie to możliwe zostanie takiemu uczestnikowi przypisana odpowiednia akredytacja, którą nalezy opłacić do 10.11.2021.

Po rejestracji w swoim profilu będziecie mogli wgrać swój awatar. Najważniejsze daty są na stronie ważne daty. Plany na wypadek ograniczeń wynikających z pandemii znajdziecie na stronie KungFur a pandemia. Sprawdźcie też regulamin

Koniecznie też sprawdzajcie nasz informator na Telegramie. Możecie to zrobić otwierając poniższy link w przeglądarce: https://t.me/kungfurnews