O Kungfurze

O KungFurze słów kilka

Jest to konwent fanów fantastyki i furry w tematyce krajów azjatyckich, ze zmieniającym się co roku motywem przewodnim, którego integralną częścią jest jedno ze zwierząt kalendarza chińskiego – to, które patronuje okresowi, w którym ma miejsce konkretna edycja.

Kungfur 2021 – wracamy na żywo, choć w innym terminie

Powracamy do was z edycją offline! Zmieniające się ciągle przepisy dotyczące covida nie sprzyjają organizacji wydarzeń na dużą skalę, jednak robimy co w naszej mocy, aby już w grudniu dać Wam okazję do spotkania się i wspólnej zabawy. Właśnie, dlaczego dopiero w grudniu? Potrzebujemy czasu aby dopiąć wszystko od strony organizacyjnej.

KIEDY?

10-12 grudnia 2021

TEMAT W tym roku

2021 patronuje wół, a skoro wół to i BOLLYWOOD! Zanurz się w świat, gdzie każdej istotnej dla Ciebie decyzji towarzyszą taniec i śpiew niczym we flashmobach. Czujesz, że masz misję do wypełnienia i nic Cię nie powstrzyma? Niczym w indyjskich filmach akcji towarzyszyć Ci będą zaskakująco sprzyjające zbiegi okoliczności. Bądź bohaterem swojego KungFura!

Gdzie odbywa się konwent?

W tym roku KungFur odbędzie się w Boutique Hotel’s III al. Piłsudskiego 10/14 w Łodzi.

Jaki jest koszt imprezy?

Sama akredytacja wynosi w tym roku 45zł. Ponadto ceny pokoi za dwie doby ze śniadaniami dla jednej osoby to:
1 osobowy 340 zł (razem z akredytacją
385)
2 osobowy 200 zł 
(razem z akredytacją 245)
3 osobowy 152 zł (razem z akredytacją 197)

Ilość Miejsc

Ze względu na panujące wciąż obostrzenia, wprowadziliśmy limit miejsc. Obok 120 miejsc z noclegiem jest 20 miejsc dla osób nocujących poza hotelem. Aby je zająć skontaktuj się z nami po stworzeniu profilu na stronie. Pamiętaj, że istnieje możliwość, że ewentualne obostrzenia pandemiczne dotkną tylko osoby bez noclegu w hotelu. Jeżeli tak się stanie będziemy decydować czy przeniesiemy imprezę czy zwrócimy Wam akredytację.

„Wczesny ptak” prezent

Dla pierwszych 90 osób, które zarejestrują się na stronie, wybiorą akredytację z noclegiem i opłacą zaliczkę na pokój do 27.08.2021 czeka wyjątkowy upominek - limitowane tematyczne podkładki pod kubek! Będą do odebrania na akredytacji w dniu konwentu.